KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297250

nr 1229 7250

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 58, spökvillan. Olja på pannå, 45x54

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:40:53

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg